Chata Relax

Česko - Krušné hory - Nejdekwww.chatarelax.ic.cz

Chalupa je umístěna v Krušných horách, na samotě u lesa, v nadmořské výšce 750m, 3 km od městečka Nejdek a 15km od Karlových Varů. Je určena pro milovníky klidu, pohody a starých časů. Objekt je vhodný pro rodinu s dětmi ale nabízí dostatek soukromí a komfortu i pro dvě rodiny (dvě samostatné ložnice v patře s celkovou kapacitou 6 lůžek + dětská postýlka). Chalupa je dobře vybavena a poskytuje kvalitní zázemí pro odpočinek a výlety do okolí. Interier je stylově zařízen v duchu dob minulých. Hlavním účelem pobytu je klid, relaxace. Společníkem vám bude les, potok, naprostý klid a lesní zvěř. Ostatní vybavení: Digitální TV, hi-fi.

Letní aktivity

Cykloturistika, turistika, procházky lesem, sběr lesních plodů, houbaření, posezení u táboráku nebo grilu, koupaliště Lesík, koupaliště Šindelová, solná jeskyně, Adrenalinové centrum Plešivec, Salaš Rýžovna, Jezdecký klub Děpoltovice, Motokárová závodní dráha, aj. K dispozici je široký seznam okolních míst, které doporučujeme navštívit (viz odkaz okolí).

Zimní aktivity

V okolí chaty jsou sjezdovky různých obtížností (viz odkaz okolí), soukromá sjezdovka pro děti a začátečníky je nedaleko. Chalupa je ale rájem především pro běžkaře. V blízkosti chalupy vede udržována běžkařská magistrála směrem na Pernink, Blatnou, Boží Dar, s propojením na německé okruhy. Bruslit lze na zimním stadionu v Nejdku, na přehradě lesík (3km) nebo malém rybníku (500m). Klínovec, Nové Hamry, Pernink, Abertamy, Potůčky, Bublava.

Jarní a podzimní aktivity

Toto období je z pochopitelných důvodů nejméně vytíženo. Těm, kdo nemají školou povinná dítka ovšem tuto dobu doporučujeme. Jaro zde bývá nádherné a není po zimě nic lepšího, než pobyt v probouzející se přírodě. Stejně tak i podzim je výjmečný. Spousta barev, padající listí. Kdo přírodě rozumí a vnímá, vychutná si právě tento čas. Léto se někdy podaří, někdy ne. Babí léto a podzim se povedou vždy. Navíc Vám mimo sezonu nabízíme velmi zajímavou cenu.

Speciální nabídka

Relaxační masáže přímo na chalupě. Masér Vás po tel. dohodě termínu navštíví přímo na chalupě. Je vybaven přenosným lehátkem a poskytne Vám masáž dle Vašeho přání. Doporučujeme celkovou masáž v trvání 90-120 minut, za kterou zaplatíte pouze 250.- Kč.

Dbáme o zachování původního vzhledu chalupy i způsobu života. Další naší prioritou je ekologie. Chalupa je vybavena tak, aby splnila základní požadavky na komfort, ale s ohledem na minimální spotřebu energií a se snahou o využití obnovitelných zdrojů. Máme smlouvu s Lesy české republiky a nejenže využíváme dřevo k topení, ale rovněž čistíme les a využíváme jinak nevyužitelné dřevo (soušky, polomy, apod.). Veškeré finanční prostředky získané pronájmem v plné výši vkládáme zpět do oprav a úprav objektu, zvelebování okolí a zlepšování našich služeb. Chalupa a práce okolo je pro nás zábavou a možností realizovat své nápady. Spokojený host pak zadostiučiněním naší práce.

položka ceníkucena
Mimo sezonu4 900,00 Kč
Sezona8 000,00 Kč
 •   domácí zvíře
 •   dětská postýlka
 •   televize
 •   zahrada
 •   parkovaní u objektu
 •   vana
 •   zahradní nábytek
 •   terasa
 •   gril
 •   ohniště
 •   krb vnitřní
 •   satelit
 •   kuchyň

Vladimír Nečas

Telefon:
+420 720279770
+420 353826677
+420 776637885

Web:
www.chatarelax.ic.cz

Formulář nezávazné poptávky

Po obdržení vašeho poptávkového formuláře vás bude kontaktovat přímo majitel objektu a dojedná se vámi všechny potřebné nálěžitosti.

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace