Rodinný apartmán Mitterdorf

Česko - Šumava - MitterdorfNáš rodinný apartmán v nádherném bavorském městečku Mitterdorf je ideální základnou pro vaši dovolenou.

Již po příjezdu do Mitterdorfu na vás dýchne nekonečná romantika. Moderní a pohodlný apartmán se nachází přímo v komfortním Hotelu Mitterdorf, který se nachází 200 m od sjezdovek.

Kromě skvělé polohy hotelu na kraji idylického národního parku Bavorský Les oceníte také služby dostupné přímo v hotelu. Pokud se vám nechce právě lyžovat, tak si můžete zahrát stolní fotbal nebo stolní tenis. Zrelaxovat se můžete v hotelové sauně a využít solárium.

Pokud si chcete užít perfektní odpočinkovou dovolenou bez stresu a nepříjemných překvapení od cestovních kanceláří, tak využijte naše služby. Staráme se o vás od momentu, kdy nás telefonicky poprvé kontaktujete až do vašeho odjezdu.

Před začátkem vašeho pobytu na vás dokonce počkáme ještě před hranicemi a zavedeme vás až do Hotelu. Postaráme se o to, abyste dostali klíče a vše zařídíme. Navíc vám budeme osobně k dispozici 24 hodin denně pro případ, že byste něco potřebovali.

V našem apartmánu v Hotelu Mitterdorf si především vydatně odpočinete. Odnesete si skvělé vzpomínky, a to hlavně proto, že budete nadmíru spokojeni a okouzleni touto nádhernou bavorskou vesničkou, která vás přímo nabíjí energií a pohodou.

Ubytování v apartmánu

Apartmán nabízí ubytování pro 1 až 4 osoby.

Ložnice a pokoje: Apartmán pro čtyři osoby má rozměr 38m2 a najdete zde zázemí, které potřebujete k ideální dovolené. 2 postele, stůl a židle, sprchový kout, balkon a TV. O provoz a čistotu se stará příjemný a ochotný personál, který klade důraz na perfektní německý servis.

Doprava, parkování: Parkování u objektu.

Výlety, atrakce, zábava

Mitterdorf je znám jako rodinné lyžařské středisko a najdete ho jen 5 km od Strážného kromě lyžování si však můžete užít i romantické léto.

položka ceníkuplatí odplatí docena
Apartmán až pro 4 osoby v letní sezoně08.07.201430.09.20145 900,00 Kč
Apartmán až pro 4 osoby zimní sezoně 01.10.201430.04.20157 900,00 Kč

Pozice objektu bohužel není k dispozici.

Pavel Koška

Telefon:
+420 775910120

Formulář nezávazné poptávky

Po obdržení vašeho poptávkového formuláře vás bude kontaktovat přímo majitel objektu a dojedná se vámi všechny potřebné nálěžitosti.

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace