Často kladené dotazy

Jak se zaregistrovat? Jak si vytvořit uživatelský účet?

Vpravo nahoře klikněte na nápis „Registrace“, vyplňte námi požadované údaje ve všech třech záložkách a potvrďte kliknutím na „uložit“. Vznik Vašeho účtu potvrďte kliknutím na odkaz v e-mailu, který následně obdržíte.

Jak vložím inzerát?

Přihlaste se do Vašeho uživatelského účtu kliknutím na nápis „Přihlášení“ vpravo nahoře na úvodní stránce. Vyplňte přihlašovací údaje a potvrďte. Po úspěšném přihlášení klikněte na ikonu „Nový objekt“, vyplňte požadované údaje a uložte.

Jak zedituji svůj inzerát?

Přihlaste se stejně jako v předchozím bodě, vlevo nahoře vyberte objekt, který chcete editovat, doplňte požadované údaje, vyměňte fotky a uložte.

Mohu mít více inzerátů pod jedním účtem?

Ano, pod každým uživatelským účtem můžete mít zaregistrováno neomezené množství rekreačních objektů.

Mohli byste vytvořit prezentaci za mě?

Ano, v tomto případě nám pošlete na e-mail info@kamnachatu.cz následující údaje:
Jméno, Příjmení, celou adresu včetně státu, telefonní číslo, email, případně IČ a DIČ a odkaz na Vaše stránky, kde chatu prezentujete (např. www.chatautomase.cz)

Kolik mě inzerce bude stát?

Platný ceník našich služeb najdete na adrese www-kamnachatu.cz/cenik.html

Jakým způsobem mě případný nájemník bude kontaktovat?

Přímo ve Vaší prezentaci bude poptávkový formulář a vedle uvedeno Vaše telefonní číslo. Nájemníci Vás tedy budou oslovovat e-mailem, nebo po telefonu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace