Jak pronajímat chatu?

Otázkou pronájmu chaty, chalupy, atd. se amatérsky zabývá mnoho majitelů rekreačních objektů. Jak na to a na co si dát pozor?

O zviditelnění objektu na internetu se postará jeho vyšperkovaná prezentace, např. na našem webu kamnachatu.cz. Finančně nás to vůbec nezatíží, základní zveřejnění prezentace je zdarma. Platí se pouze za nadstandardní služby. Nájemníky jsme tedy sehnali, co dále? Začínáme pronajímat.

Podívejme se ze strany nájemníků. Když přijedou, rádi by, aby je přivítala pěkně vybavená a uklizená chata, v koupelně mýdlo a na dřezu prostředek na nádobí a houbičku a utěrku (myčku jistě nečekali a vy nechcete aby po nich zůstalo mastné nádobí). Po použití toalety by jistě... Ale však víme a nezapomeňme ani na povlečení, pokud na internetu neprezentujete: „spacáky s sebou“. Rekreanty příjemně naladí také malá pozornost, postačí malý pamlsek, ale můžete se vyšvihnout i lahví chlazeného sektu. Nájemníci zpravidla nebývají místní, jistě tedy vřele přivítají návrh na pěkný výlet či sportovní vyžití.

Přejeme mnoho spokojených nájemníků.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace