Ochrana osobních údajů

Tento ubytovací portál a jeho provozovatel, Tomáš Novosad chrání vaše osobní údaje a postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a dalšími souvisejícími právními předpisy. V tomto prohlášení jsou uvedeny všechny informace a opatření, která používáme pro ochranu osobních údajů uživatelů našich stránek. Přístupem a užitím našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s postupy získávání a použití informací, popsanými v tomto prohlášení.

Použití informací

Vaše informace používáme pouze k dodání pouze vámi schválených a vyžádaných služeb (např. předání kontaktu inzerujícímu ubytovateli). Elektronické zasílání informací je zprostředkováno pouze na vaše vyžádání a s vaším souhlasem.

Zavázek chránit osobní údaje

Provozovatel webu, Tomáš Novosad se zavazuje zajistit bezpečnost vašich osobních údajů, jejich neoprávěné shromaždování nebo jiné zneužívání. Samozřejmě plně respektujeme všechna zákonná pravidla upravující nakládání s těmito daty.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace