Penzion U Hrádku

Česko - Jižní Morava - ZnojmoNabízíme Vám komfortní hotelové pokoje v uzavřeném pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Přívětivá kombinace současného moderního designu,romantika a klid venkova Vám jistě zpříjemní Vaši poklidnou rodinou dovolenou, Váš víkendový pobyt či pracovní setkání. Sledujte aktuality našeho penzionu nebo se podívejte na videa z našeho okolí.

Penzion U Hrádku byl, na základě hodnocení odborné komise, oceněn titulem " Penzion roku 2013 ", udělený asociací hotelů a restaurací ČR, za  kvalitu poskytovaných služeb a dále oceněním spokojených hostů jako nejlepší Penzion roku Jihomoravského kraje a nejlepší Penzion roku pro Gurmány. Tato ocenění jsou pro nás velkou ctí a odměnou za naši práci a zároveň potvrzením, že vysoký standart služeb o který dlouhodobě usilujeme je cesta správným směrem.

Penzion je situován v samotném centru Národního parku Podyjí, obklopen nedotčenou přírodou, na okraji malebné moravské vesničky Lukov. Výborná dostupnost do královského města Znojmo a nedaleká Vranovská přehrada se svým turistickým centrem Vranov nad Dyjí Vám nabídne nejen veškeré vymoženosti dnešního moderního světa, ale i mnoho kulturního a sportovního vyžití , historických a technických památek, aniž by jste se museli vzdát klidného ubytování a odpočinku v přírodě.

Okouzlí Vás krásná příroda Podyjí - Vranovská přehrada, nekonečná úrodná pole, ovocné aleje, kvalitní vinice a vinné sklípky, cyklotrasy a moravská pohostinnost. Cykloturistická stezka Vranov nad Dyjí – Znojmo vede celým Národním parkem Podyjí, těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem.

Za historií v Podyjí v okolí Znojma a kolem Vranovské přehrady

Překonáte-li hraniční přechod Čížov – Hardegg můžete navštívit bratra Národního parku Podyjí, rakouský Národní park Thayatal. V jeho centru Hardegg, pyšnícího se titulem nejmenšího města Rakouska můžete navštívit stejnojmenný habsburský hrad Hardegg, nově zbudované turistické centrum a projit se po několika velice pěkných turistických okruzích podél řeky Dyje. Cesta Čížov-Hardegg je nenáročná a je vhodná i pro rodiče s dětmi.

Za návštěvu určitě stojí také nedaleká zřícenina hradu Nový Hrádek u Lukova jehož název si vypůjčil náš penzion. Od penzionu je vzdálen necelé 3 kilometry a bez problémů ho zdoláte pěšky, na kole i s dětmi. Budete-li pokračovat dále po turistické stezce Vranov - Znojmo nemůžete minout kouzelnou vinici Znojemské vinařské oblasti v meandru řeky Dyje - Šobes.

Odměnou Vám bude možnost degustace některých výborných vín v ochutnávkovém stánku firmy Znovín Znojmo. Samozřejmě není možné v okolí opomenout návštěvu mnoha hradů a zámků. Zámek Vranov nad Dyjí, Zámek Uherčice, Jaroměřice nad Rokytnou, hrad Bítov, Znojemský hrad a Znojmo, zříceniny Cornštějn a Fernštejn a mnoho jiných za to určitě stojí.

Rodinná dovolená, ubytování pro cykloturisty, ubytování pro seniory.

V letních měsících jsou velice žádané pobyty s dětmi. Náš penzion Vám může pro Vaši rodinnou dovolenou nabídnout uzavřenou pečlivě udržovanou zahradu s dětským hřištěm, pískovištěm, skluzavkou a dětským domečkem. Letní terasa s restaurací je uprostřed zahrady a tak i Vy můžete v době kdy si Vaše ratolesti hrají na chvíli vydechnout. Samozřejmostí je dostatečný počet dětských židliček a hračky pro Vaše děti. Během dne Vaše děti jistě přivítají možnost koupání na nově vybudované a opravdu velkoryse pojaté městské plovárně Znojmo nebo v nedalekých termálních lázních Laa an der Thaya. Naopak předsezonní a posezonní termíny s oblibou využívají rodiny s menšími děti, které ještě nejsou školou povinné a senioři, kteří užívají klid a odpočinek.

Aktivnější rodiny s dětmi a cykloturisti mají možnost napojit se na cyklotrasu ve směru na Znojmo nebo ve směru na Vranov nad Dyjí pouhých 100 m od penzionu.

Zvolit lze několik okruhů různého profilu a náročnosti. Terén je sice spíše kopcovitý, ale odměnou Vám budou krásné výhledy na meandry řeky Dyje a blízké okolí. Penzion Vám nabízí mnoho služeb spojených s cykloturistikou. Samozřejmostí je úschovna Vašich kol, možnost zakoupení aktuálních map Podyjí, Vranovské přehrady a okolí Znojma, nabídka propagačních materiálů, možnost vyhledat si cyklotrasu a požadované služby na internetu v restauraci penzionu. Rádi Vám také zapůjčíme kolo nebo nářadí na opravu kol. Nicméně to jsou již běžné standardy oficiální certifikace "cyklisté vítáni", kterou náš penzion splňuje.

položka ceníkucena
vedlejší sezóna - bez stravy - dospělý / noc500,00 Kč
vedlejší sezóna - se snídaní - dospělý / noc620,00 Kč
vedlejší sezóna - polopenze - dospělý / noc790,00 Kč
vedlejší sezóna - bez stravy - dítě do 15 let / noc350,00 Kč
vedlejší sezóna - se snídaní - dítě do 15 let / noc430,00 Kč
vedlejší sezóna - polopenze - dítě do 15 let / noc530,00 Kč
hlavní sezóna - bez stravy - dospělý / noc650,00 Kč
hlavní sezóna - se snídaní - dospělý / noc770,00 Kč
hlavní sezóna - polopenze - dospělý / noc940,00 Kč
hlavní sezóna - bez stravy - dítě do 15 let / noc350,00 Kč
hlavní sezóna - se snídaní - dítě do 15 let / noc430,00 Kč
hlavní sezóna - polopenze - dítě do 15 let / noc530,00 Kč
vedlejší sezóna - jednolužkový pokoj bez stravy / noc650,00 Kč
vedlejší sezóna - jednolužkový pokoj se snídaní / noc770,00 Kč
vedlejší sezóna - jednolužkový pokoj s polopenzí / noc940,00 Kč
hlavní sezóna - jednolužkový pokoj bez stravy / noc1 200,00 Kč
hlavní sezóna - jednolužkový pokoj se snídaní / noc1 320,00 Kč
vedlejší sezóna - jednolužkový pokoj s polopenzí / noc1 490,00 Kč
dětský komplet / noc150,00 Kč
dětská postýlka včetně peřinek a povlečení / noc80,00 Kč
ubytovací poplatek / den10,00 Kč
pes, kočka / den150,00 Kč
půjčení horského kola / den250,00 Kč

Doplňující informace:

 • hlavní sezóna: červenec a srpen
 • vedlejší sezóna: září - červen

Výjimky v ceníku:

 • Velikonoce 29.03. - 01.04.2013 platí cena za lůžko 600 Kč / noc
 • Květnové svátky 30.04. - 08.05.2013 cena za lůžko 600 Kč / noc
 • Květnové svátky 08.05. - 12.05.2013 platí sezonní cena za lůžko 650 Kč / noc
 • Znojemské vinobraní 13.09. - 15.09.2013 platí cena za lůžko 800 Kč / noc
 • Říjnové svátky 25.10. - 28.10.2013 platí cena za lůžko 600 Kč / noc
 • Cena za přistýlku zůstává stejná!
 • Dětská cena platí pouze pro přistýlku.
 • Dle dohody možné individuální dětské ceny.
 • Druhé dítě na přistýlce ZDARMA.

Dětský komplet obsahuje: dětskou postýlku včetně peřinek, židličku na pokoj, mikrovlnou troubu na pokoj, DVD na pokoj.

Rychlovarná konvice na pokoj, zaslepení zásuvek, na přání dětské stupátko k umyvadlu, dětskou vaničku atd.

 •   domácí zvíře
 •   dětská postýlka
 •   televize
 •   zahrada
 •   parkovaní u objektu
 •   video přehrávač
 •   zahradní nábytek
 •   terasa
 •   internet
 •   dvd přehrávač
 •   satelit
 •   rybaření
 •   sprchový kout
 •   oploceno
 •   bezbariérový přístup

Jan Řehoř

Telefon:
+420 603757990

Web:
www.penzionuhradku.cz

Formulář nezávazné poptávky

Po obdržení vašeho poptávkového formuláře vás bude kontaktovat přímo majitel objektu a dojedná se vámi všechny potřebné nálěžitosti.

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace